Genç ve taze hatunun sikerek amına boşalıyor. Güzel kızın inlemeleri odada yankılanıyor, bedeninin zevkle titrediğini hissediyorum. O kadar ateşli ve tutkulu ki, ben de onun bu enerjisine kapılıyorum. Gözlerimizi birbirimizden ayırmıyoruz, birbirimizin nefesini hissediyoruz. Her dokunuş, her öpücük bizi daha da yaklaştırıyor.

Bu anın tadını çıkarmak için acele etmiyoruz, her anın kıymetini biliyoruz. Arzularımızın ve tutkularımızın birleştiği bu noktada, kendimizi kaybediyoruz. Zamanın durduğu bir noktada sadece birbirimizi hissediyoruz. İçimizdeki ateş bizi daha da yakıyor, zevkten dört köşe oluyoruz.

Genç hatunun teninde kaybolurken, hayalin gerçeğe dönüşüyor. İkimiz de bu anın keyfini çıkarıyoruz, birbirimizi tatmin ediyoruz. Bu sıcaklığı, bu tutkuyu hiçbir şeye değişmem. Her nefes aldığımızda, birbirimizin varlığını hissediyoruz ve bu bizi daha da yakınlaştırıyor. Aşkın ve tutkunun dansını yaşıyoruz, birbirimizin kollarında kayboluyoruz. Bu anı unutmayacağımızdan eminim, çünkü bu an sadece bizim için özel.

Comments are closed.