Hatunun dolgun fizikli olduğunu gören adam, ona karşı bir arzu duyuyordu. Bir gün hatunu götten becermek istediğini söylediğinde, hatun heyecanla kabul etti. İkisi de yatak odasına geçtiklerinde, adam hatunu yavaşça soydu ve onu yatağa yatırdı. Hatunun ince beline dokunduğunda, onun nefesini kesiyordu.

Adam, hatunun kalçalarını okşadı ve onu zevkten çıldırttı. Ardından yavaşça içine girdi ve hatunun inlemeleri yatağı sarıyordu. Acı ve zevk arasında gidip gelen hatun, adamın vücuduna sıkıca sarıldı. Adam ise onu daha da derinlemesine becermek için hızını arttırdı.

Hatunun inlemeleri, odanın her yerini dolduruyordu. Adam, onun zevkten kıvranmasını izlemekten keyif alıyordu. Hatunun dolgun fizikli olduğunu görmek, onu daha da azdırıyordu.

İkisi de birbirlerine tutkulu bir şekilde sarılarak, orgazmın tadını çıkardılar. Hatunun götünden girerken yaşadıkları deneyim, onları daha da yakınlaştırmıştı. İkisi de birbirlerine doyamıyor, bir sonraki buluşmayı sabırsızlıkla bekliyorlardı.

Bu deneyim, onların arasındaki bağı daha da güçlendirmişti. Hatun, adamın ona yaşattığı zevkten dolayı minnettar olduğunu hissediyordu. Adam ise hatunun dolgun fizikli afet olduğuna bir kez daha şahit olmanın mutluluğunu yaşıyordu. İkisi de birbirlerine olan tutkularını her geçen gün daha da arttırıyorlardı.

Comments are closed.