Fitness öğretmenine siktiren sarışın, bedenindeki her kasın ateş gibi yanmasını hissediyordu. Onunla geçirdiği her an, tutkulu bir dans gibi baştan çıkarıcıydı. Fitness derslerindeki sıkı çalışmalar, bedenlerinin birbirine olan çekimini daha da arttırıyordu. Sarışın, öğretmeninin güçlü kollarında kendini kaybetmek istiyordu.

Her dokunuşunda, her nefes alışında, arzusu daha da alevleniyordu. Fitness öğretmeninin kaslı vücudu, onu deli ediyordu. Sarışın, onun sertliğini ve tutkusunu her anında hissediyordu. Bedenleri birleştiğinde, tutkuları bir yangın gibi büyüyordu.

Sarışın için fitness dersleri artık sadece spor yapmak değil, aynı zamanda arzularını tatmin etmekti. Öğretmeniyle geçirdiği her an, ona daha çok bağlanmasını sağlıyordu. Onunla birlikte olmak, hayatının en büyük zevkiydi.

Fitness öğretmenine siktiren sarışın, artık kendi arzularının esiri olmuştu. Onunla birlikte olmak, onun için bir tutku haline gelmişti. Her anını öğretmeniyle paylaşmak istiyordu. Onunla geçirdiği her an, tutkulu bir aşk hikayesine dönüşüyordu. Sarışın, fitness öğretmeniyle olan ilişkisinden asla vazgeçmeyecek, onunla olan tutkusunu her daim koruyacaktı.

Comments are closed.